Холдингова компанія Укрспецтехніка

  • Українська
  • English
office@usptech.kiev.ua

У червні 2019 року, компанія АТ «ХК «Укрспецтехніка» брала участь у тактичних навчаннях військ ЗСУ на території полігону «Широкий лан» що на Миколаївщині.

Компанія АТ «ХК «Укрспецтехніка» представила свої нові розробки для виявлення та протидії безпілотним літальним апаратам. Зокрема був представлений Комплекс для боротьби з БПЛА «ПОЛОНЕЗ».

Цей комплекс  призначений для виявлення та ідентифікації повітряних рухомих об’єктів і БПЛА з малої ефективною поверхнею, здійснення моніторингу спектра, визначення діапазону частот і структури команд управління БПЛА, ведення архіву бази даних, автоматична передача радіолокаційної інформації на КП, Стрільбові комплекси, бойові модулі, постановка прицільних і загороджувальних перешкод в діапазонах команд управління і телеметрії, здійснення придушення навігаційних приймачів GPS / GLONASS на борту БПЛА. До складу комплексу «Полонез» входить: комплекс розвідки «Джеб» з РЛС «ЛИС-3М» і комплекс постановки радіоперешкод« АНКЛАВ », об’єднані єдиним алгоритмом вирішуваних завдань за допомогою спеціально розроблених протоколів програмного забезпечення.

Також на навчаннях були представлені вже добре відомі РЛС міліметрового діапазону «БАРСУК» та «БАРСУК-А».

Зі усіма поставленими задачами, всі комплекси справилися на відмінно.

АТ «ХК «Укрспецтехніка»

 

Комментарии закрыты.