Холдингова компанія Укрспецтехніка

  • Українська
  • English
office@usptech.kiev.ua

РЛС “ЛИС-2М”

РЛС розвідки наземних і надводних цілей можуть бути використані: для охорони сухопутних і водних ділянок державного кордону, для охорони військових та адміністративно-господарських об’єктів (склади, атомні електростанції, резиденції важливих персон і т.д.) в будь-яких погодних умовах при відсутності оптичної видимості.

Виявлення та ідентифікація цілі відбуваються в автоматичному режимі, при цьому на моніторі портативного комп’ютера висвічуються позначки від цілей, дані про які автоматично заносяться у формуляр із зазначенням номера, дальності, азимута, швидкості і ознаки цілі з прив’язкою до карти місцевості.

Також можливе створення мережі РЛС в сполученні з відеокамерами і тепловізорами для точної ідентифікації виявлених цілей.
У обробці застосовані непараметричні алгоритми виявлення, що дозволяють позбутися від відміток помилкових цілей незалежно від існуючої помеховой обстановки. Присутній режим розпізнавання цілей, що дозволяє автоматично визначити швидкість будь-який з виявлених цілей і прослухати оператором характерну звукове забарвлення спектра мети (людина, група, автотранспорт, вертоліт і т.д.).
У базовому варіанті виконання передбачається установка РЛС на юстіруемом по горизонту підставі. Варіант поставки зі стабілізаційної платформою дозволяє використовувати РЛС в пересувному виконанні швидкого розгортання з установкою на транспортному засобі (БТР, БМП, автомобіль) і проводити автоматичне горизонтирование антеною системи за показаннями вбудованих акселерометріческіх датчиків горизонту при зупинці транспортного засобу.
Обертання антеною системи, у тому числі її горизонтирование, здійснюється п’єзоелектричними, безредукторними, реверсивними Самотормозящій електродвигунами.
Тактико-технічні характеристики:

Частота 36 ГГц
Дальність виявлення:
– людина 3 км.
– транспортний засіб 6,4 км.
– малорозмірний плавзасіб 3,5 км.
Точність вимірювання координат:
– по азимуту
– по дальності 25 м.
Потужність передавача 1 Вт
Режим розпізнавання автоматичний
Відображення ноутбук или планшет
Вага 40 кг
Зона огляду по азимуту 360°
Діапазон робочих температур -30°…+50°С
Живлення 12 В